Zortam Mp3 Media Studio

Ücretsiz müzik arşiv düzenleme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.0 MB
  • Version 13.65
  • Dil İngilizce
  • Firma Zortam
Zortam Mp3 Media Studio, yazılımı ile müzik arşivinize hakim olabileceğiniz gruplandırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.
Zortam Mp3 Media Studio, yazılımı ile müzik arşivinize hakim olabileceğiniz gruplandırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Zortam Mp3 Media Studio, yazılımı ile müzik arşivinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilir çeşitli gurplar altında birleştirebilir ve kolaylıkla bilgisayarınızdaki tüm müziklere istediğiniz şekilde hakim olabileceğiniz ücretsiz bir programdır.  

MP3'lerinizi gelişmiş bir şekilde düzenleyebileceğiniz, ses CD'lerinizden MP3 ve WAV formatına sıkıştırma yapabilen, ID3 editörü olarak kullanabileceğiniz, MP3 formatındaki müzik dosyalarınızı WAV formatına dönüştürebilen, M3U Playlist (Playlist yönetimi) yönetimi yapabileceğiniz, MP3 müzik dosyalarının isimlerini değiştirebileceğiniz, aynı isimdeki MP3 müzik dosyalarını arayabileceğiniz, MP3'lerinizi arşivleyebileceğiniz çok kapsamlı bir müzik yazılımıdır. Yazılımı kullanarak, MP3 müzik dosyalarınızın ID3 etiketine, şarkı sözleri ve resimler ekleyebilirsiniz. MP3 dosyalarınızın ID3 etiketi ile dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi yapabilirsiniz.

Zortam Mp3 Media Studio, yazılımı ücretsiz olmasına rağmen kullanımı ve kurulumu gayet kolay olan bir programdır. Bir çok özelliği ilede bilgisayarınızda bulunması gereken programlardandır.
Daha Fazla Göster
Zortam Mp3 Media Studio indir